PAR UZŅĒMUMU PAKALPOJUMI TARIFU APRĒĶINS
STRUKTŪRA KONTAKTI INFORMĀCIJA
 
  
Lapas karte
contact@alpa.lv
MŪSU PARTNERI
PAKALPOJUMI
 
Laipni lūdzam uzņēmuma „ALPA Centrums” mājaslapā! Mēs palīdzēsim rast optimālus risinājumus jūsu kravu pārvadāšanas vajadzībām!

„ALPA Centrums” ir galvenais uzņēmums vienā no nozīmīgākajām starptautiskajām transporta un kravu pārvadāšanas grupām Baltijas valstīs, kas apvieno tādus uzņēmumus kā „ALPA Vagons”, „Translats”, „Alpa Trans” un „ALPA Serviss”, kā arī mūsu pārstāvniecības.

Jau vairāk nekā 20 gadu mēs sekmīgi organizējam kravu piegādes ar dzelzceļa transportu Baltijas un NVS valstīs, nodrošinot mūsu klientiem ritošo sastāvu un pilnu importa, eksporta, tranzīta un vietējo kravu pārvadājumu ekspedīcijas pakalpojumu kompleksu.

Mūsu pakalpojumu klāstā ir arī multimodālo starptautisko pārvadājumu organizēšana un kravu konsolidēšana Baltijas valstīs. „ALPA Centrums” regulāri organizē vairāk nekā 600 kravu veidu piegādes uz/no 50 pasaules valstīm.

Izvēloties „ALPA Centrums”, jūs iegūsiet augsti kvalificētu un uzticamu partneri, kas nodrošina profesionālus risinājumus kravu pārvadājumu jomā!

Ar cieņu,


Valdes priekšsēdētājs
Jevgēnijs Bortņikovs
Rīgā, Galvenais birojs
Tel.: +371 67780600
Fax: +371 67780630
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes.

Copyright © 2005 Alpa Centrums
contact@alpa.lv
Mājas lapas izveidošana:
Dizaina studija Scada