PAR UZŅĒMUMU PAKALPOJUMI TARIFU APRĒĶINS
STRUKTŪRA KONTAKTI INFORMĀCIJA
 
 Lapas karte
contact@alpa.lv
 
Par uzņēmumu
Uzņēmuma vēsture
Jau divas desmitgades SIA “ALPA Centrums” sniedz klientiem starptautisko kravu ekspedēšanas un transportēšanas pakalpojumus un lepojas ar pelnītu kvalificēta, pieredzējuša un uzticama partnera reputāciju.

SIA “ALPA” uzsāka darbu 1993. gadā, sniedzot dzelzceļa tarifu apmaksas organizēšanas pakalpojumus kravu pārvadājumiem Baltijas un NVS valstīs. 1994. gadā uzņēmums kļuva par vienu no Latvijas nacionālās kravu ekspeditoru un loģistikas asociācijas LAFF, kas tagad ir FIATA un IFWLA biedre, dibinātājiem.

Pašlaik “ALPA Centrums” ir galvenais uzņēmums vienā no nozīmīgākajām starptautiskajām transporta un kravu pārvadāšanas grupām Baltijas valstīs, kas apvieno uzņēmumus SIA “ALPA Vagons” (Rīga), SIA “Translats” (Rīga). Šo uzņēmumu cieša sadarbība ļauj realizēt vissarežģītākos un unikālākos mūsu klientu uzdevumus, nodrošinot augstu servisa līmeni.

Uzņēmums turpina iet kopsolī ar laiku, attīstot jaunus maršrutus un pakalpojumus, kas atspoguļo loģistikas nozares tendences un nodrošina optimālus risinājumus mūsdienu kravu pārvadāšanas vajadzībām.
Lapas karte
Copyright © 2005 Alpa Centrums
contact@alpa.lv
Rīgā, Galvenais birojs
Tel.: +371 67780600
Fax: +371 67780630
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes.