PAR UZŅĒMUMU PAKALPOJUMI TARIFU APRĒĶINS
STRUKTŪRA KONTAKTI INFORMĀCIJA
 
 Lapas karte
contact@alpa.lv
 
Par uzņēmumu
Vadības filozofija
Mūsu misija ir stiprināt mūsu klientu konkurētspēju, nodrošinot drošus, optimālus risinājumus starptautisko kravu pārvadājumu jomā un sniedzot augstas kvalitātes pakalpojumus.
Mēs tiecamies pēc līderpozīcijām starptautisko dzelzceļa pārvadājumu jomā reģionos un sektoros, kas mums ir stratēģiski svarīgi, un turpinām stiprināt savu kvalificēta, pieredzējuša un uzticama partnera reputāciju.
 
Mūsu filozofija:
 
Augsta pakalpojumu kvalitāte
"Alpa Centrums" orientējas uz stabilu ilgtermiņa attīstību. Mēs augstu vērtējam mūsu klientu, partneru, darbinieku un akcionāru uzticību. Mūsu uzdevums ir sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus. „Alpa Centrums” nemitīgi paplašina savu pakalpojumu klāstu un pilnveido klientu apkalpošanas procesu.
 
Efektivitāte
Mēs strādājam dinamiskā vidē. No mūsu rīcības ātruma un precizitātes ir atkarīgi mūsu klientu biznesa panākumi. Mūsu uzdevums ir piedāvāt optimālus risinājumus un efektīvi organizēt transportēšanas procesu.
 
Precizitāte
Uzņēmuma iekšējo procesu pārskatāmība un mūsu darbinieku precizitāte ir ļoti svarīgas mūsu ikdienas darba sastāvdaļas. Mēs pastāvīgi kontrolējam, analizējam un uzlabojam iekšējos procesus.
 
Uzticamība
"ALPA Centrums" augstu vērtē savu kvalificēta, pieredzējuša un uzticama partnera reputāciju. Mēs ļoti atbildīgi organizējam sadarbību ar mūsu partneriem, darbiniekiem un trešajām personām. Spēja veiksmīgi vadīt riskus ir viens no svarīgākajiem mūsu uzņēmuma panākumu faktoriem.
 
Inovācija
Mēs ejam kopsolī ar laiku, pastāvīgi attīstot jaunus maršrutus un pakalpojumus, kas atspoguļo loģistikas nozares tendences un apmierina arvien jaunas klientu vajadzības.
Lapas karte
Copyright © 2005 Alpa Centrums
contact@alpa.lv
Rīgā, Galvenais birojs
Tel.: +371 67780600
Fax: +371 67780630
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes.